fbpx

Protez Tırnak

Son zamanlarda güzellik sektöründe çok konuşulan olan ve gün geçtikçe daha popüler bir işlem olan Protez Tırnaktır.

Protez tırnak aslında size sağlıklı ve daha estetik bir tırnak görünümü kazandıran bir uygulamadır. Protez tırnak kadınlara büyük bir kullanım kolaylık sağlar. Özellikle sürekli manikür yaptırmak isteyen kadınları büyük bir zahmetten kurtarmaktadır.

Protez Tırnak Nedir ?

Kendi tırnağınızın üzerine özel koruyucular sürülerek uygulanan bir işlemdir. Protez tırnak genelde; tırnaklarını sürekli yiyenler, tırnakları daha geç uzayanlar, tırnakları sürekli kırılanlar ve uzun süre güzel tırnak kullanmak isteyenler için uygulanan bir işlemdir. Aynı zamanda protez tırnak bakımları düzenli yapıldığı taktirde bir sene boyunca kullanılabilir.

Protez tırnaklar ile günlük kullanım koşullarında kullanabilmeniz için oldukça elverişlidir. Takma tırnaklar gibi düşme korkusu yaşamazsınız. Bakımlı ellerinizle birlikte kendinize olan güveniniz de artar.

Protez Tırnak Yaptırmanın Avantajları

Protez tırnak öncelikle doğru ellerde ve doğru ürünlerle yapılmalıdır. Tırnaklarınızda çatlama, yıpranma ve kırılmalar yaşıyorsanız protez tırnaklar tam size göre diyebiliriz. Her gün giydiğiniz farklı kıyafete göre veya davet, toplantı gibi özel günlerde renk ojeleri kullanmayı seviyorsanız size çok güzel bir görünüm sağlar.

Sizde protez tırnak hakkında detaylı bilgi almak veya randevu almak isterseniz bize ulaşın.