Bölgesel İncelme - Medist Beauty

Bölgesel İncelme

Bçlgesel Zayıflama
Bölgesel İncelme

Bölgesel yağlanmaların neden olduğu sarkık görüntü estetik açıdan göze hoş gelmeyip rahatsızlık hissi uyandırır. Son zamanlarda giderek popülerleşen bölgesel zayıflama nedir, nasıl gerçekleştirilir? Sizde vücudunuzda rahatsız olduğunuz bölgelerdeki kiloları eritmek için bölgesel zayıflama yöntemlerini uygulayabilirsiniz.

Genel anlamda kilolu biri olmamanıza rağmen vücudunuzun belirli bölgelerinde biriken yağlanmadan dolayı istediğiniz görünümü elde edemiyorsanız, üzülmeyin bunun da çaresi var! Kadın ve erkek vücudunun farklı bölgelerinde biriken yağlar çoğunlukla kadınların kalçasında ve etrafında toplansa da erkeklerde göbek yani simit bölgesinde karşımıza çıkar.

Yağlanma miktarı kadınlarda %30, erkeklerde ise %25’ten fazla olduğunda ardından çeşitli hastalıkların gelme riski fazladır. Bu nedenle toplum içerisinde Bölgesel incelme şeklinde ortaya çıkan bazı bitkisel kür ve hareketler rağbet görmektedir. Vücudun belirli yerlerini değiştirmek isteyen kadınlar genelde bel, basen, kol, kalça ve iç bacaklarındaki yağları eritmek için çeşitli egzersiz ve kürleri uygulamanın yollarını arar.

G5 Masajı hakkında detaylı bilgi

Detaylı bilgi ve randevu için bize burada ulaşabilirsiniz!⠀

Call Now Button