fbpx

Erkek Lazer Epilasyon

 

Erkek Epilasyon Yöntemi

Güzellikle ve bakım işlemleri denildiği zaman genellikle akla kadınlar geliyor. Ancak artık çağımızda erkekler de daha bakımlı görünmek için bazı bakım işlemlerine başvuruyor. Bunların başında ise erkek epilasyon işlemleri geliyor. Günümüzde istenmeyen tüylerden kurtulmak için yaygın olarak kullanılan yöntemler arasında erkek lazer epilasyon da karşımıza çıkıyor.

Erkek Lazer Epilasyon Nedir?

Lazer epilasyon, ışınların bir araya getirilip yoğun olarak uygulanması ile istenmeyen tüylerin kalıcı olarak ve sağlıklı bir şekilde bir daha çıkmamasını sağlayan bir işlemdir. Kadınların sıkça başvurduğu bir yöntem olarak bilinse de aslında erkek lazer epilasyon da oldukça yaygındır.

Eskiden, ağda ve iğneli epilasyon gibi acılı yöntemler, erkeklerin uzun süre epilasyon işlemlerinden uzak durmasına sebep oldu. Ancak şimdi erkek lazer epilasyon ile, erkekler de istemedikleri tüylerinden acısız ve kolay bir şekilde kurtulabiliyor.

Lazer Epilasyon Erkek Bireyler İçin Nasıl İlerliyor?

Aslında lazer epilasyon erkek için de kadın için de aynı şekilde ilerliyor. Cihazın temel çalışma prensibi aynı. Hatta erkeklerin kıl köklerindeki yağ dokusu daha fazla ve kılları daha siyah ve daha sert olduğu için lazer epilasyon erkekler için çok daha iyi sonuç veriyor.

Kadınlar ve erkekler için lazer epilasyon farkı ise vücudun bölgeleri konusunda oluyor. Kadınlar genellikle tüm vücutları için lazer epilasyona başvururken, erkekler daha çok sakal üstü, ense ve sırt bölgeleri için lazer epilasyon tercih ediyor.

Lazer Epilasyon Fiyatları Erkek – Kadın Fark Ediyor Mu?

Lazer epilasyon fiyatları erkek ya da kadın için farklıdır demek çok mümkün değil. Çünkü aslında yapılan işlem birebir aynı. Lazer epilasyon işlemini uygulayacak olan sağlık ya da güzellik merkezine bağlı olarak fiyatlar da değişiklik gösterecektir. Ancak genellikle lazer epilasyon fiyatları seans başı ya da toplam paket ücret olarak belirlenmektedir. İlk seçenekte her seans sonu ödeme yaparken, ikinci seçenekte belli bir seans için ücret ödenir. Örneğin kimi paketler 6 seans içerirken, kimi paketler 4 seans içermektedir. Lazer epilasyon fiyatları erkekler için de aynı şekilde olacaktır.

Soğuk hava üflemeli Alexander 3 Boyutlu atış teknolojisi ile kılların tamamen yok eder. 755nm – 810nm spektrum odağı sayesinde en ince ve en kalın tüylerde etkin epilasyon imkanı sunar.

Ücretsiz bölge kontrolleri ve deneme atışı yapıldıktan sonra size daha sağlıklı fiyat bilgisi paylaşabiliriz. Detaylı bilgi için bizi arayın  veya aşağıdaki formu doldurun biz size ulaşalım!⠀

 

    * Zorunlu Alan

    Bu Formu doldurarak Medist Beauty Center’in kampanya ve duyuruları için, e-posta ve arama yoluyla sizinle iletişime geçilmesine izin veriyorsunuz.

    Call Now Button