Cilt Bakım - Medist Beauty

Cilt Bakım

Cilt Bakım

Cilt Bakımı, Cildin canlılığını ve tazeliğini geri kazandırmaya yönelik yapılan çeşitli işlemlere denilmektedir. Cilt bakımı; ciltte meydana gelen siyah nokta, makyaj kalıntıları, yağ ve kir gibi olumsuz faktörlerin uzaklaştırılması amacıyla yapılabileceği gibi ciltte zamanla meydana gelen sarkmaları ve kırışıklıkları gidermek amacıyla da yapılmaktadır. Bu noktada kişilerin sahip olduğu cilt, yapılacak işlemlere yön veren en büyük etkendir. Cilt bakımı her ne kadar estetik bir kaygı olarak hafızalara kazınmış olsa da bir nevi vücutta meydana gelen olumsuzlukların dışa vurumu olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sebeple cilt bakım işlemlerinden önce cilt mutlaka su ve sağlıklı besinler ile içeriden beslenmeli ve cilt bakım işlemlerine bir hazırlık yapılmalıdır. Bunların dışında ciltte olumsuzluk oluşturabilecek herhangi bir rahatsızlık mevcut ise cilt bakım işlemlerinden önce tedavi sürecine gidilmelidir. Sorunların ana kaynağının çözülmesi, sağlıklı cildin sürdürülebilirliği açısından oldukça mühimdir. Siz de cilde derinlemesine etki eden hydrafacial cilt bakımı ve diğer hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız kısa süre içerisinde bizi ziyaret edebilirsiniz.

Cilt Bakımı Nedir?

Cilt bakımı; ciltte meydana gelen birtakım kusurları gidermek ve cilde eski sağlığını geri kazandırmak amacıyla yapılan işlemlerdir. Düzenli olarak yaptırılan cilt bakımları cildin tazeliği korumakta ve olası risklere karşı bir kalkan görevi görmektedir. Cilt bakımına ihtiyaçlar duyulma nedenleri ise şu şekilde sıralanabilmektedir:

  • Ciltte meydana gelen sivilce ve aknelerin giderilmesi
  • Ciltte doğuştan ya da sonradan meydana gelen deformasyonların giderilmesi,
  • Ciltte bulunan renk eşitsizliğinin giderilmesi
  • Cilt gözeneklerinin sıkılaştırılması,

Cilt Bakımları hakkında detaylı bilgi almak veya randevu oluşturmak için tıklayın!

Hydrafacial Cilt Bakımı

Cilt bakım yöntemleri arasında adından sıklıkla söz ettiren hydrafacial cilt bakımı, cildin ihtiyaç duyduğu nem dengesini sağlayarak kişilere daha genç bir cilt vadetmektedir. Yapılan işlemlerde cilt derinlemesine temizlenirken, cildin ihtiyaç duyduğu çeşitli işlemler de bu bakım sayesinde sağlanabilmektedir. Antiaging bakım yöntemleri arasında gösterilebilecek olan cilt bakımı Kadıköy ve birçok alanda yapılabilmektedir. Siz de hydrafacial cilt bakımı yaptırmak istiyorsanız Kadıköy cilt bakım merkezleri arasında yer alan güzellik merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

Cihaz yardımıyla uygulanan cilt bakımı sayesinde cilt derinlemesine temizlenmekte ve deri altına nem depolanması sağlanmaktadır. Bu işlemin antiaging etkisinin yanı sıra; cilt rengi eşitleme ve sağlıklı bir cilt görünümü etkisi de bulunmaktadır. Üstelik işlemler sırasında herhangi bir acı hissedilmemekte ve anestezik maddelere ihtiyaç duyulmamaktadır.

Cilt Bakımı Ne Sıklıkla Yapılmalıdır?

Cilt bakımı her gün düzenli olarak yapılması gereken bir işlemdir. Günlük rutinde yapılan cilt bakımları sadece temizleme ve nemlendirme aşamalarından oluşmaktadır. Bu sebeple çok katmanlı ürünler kullanılmamaktadır. Fakat yaş ilerlediğinde ve cilt problemleri artış gösterdiğinde günlük cilt bakım rutinleri dahi uzun aşamalara yayılabilmektedir. Günlük rutinlerin dışında ise cildin en az ayda bir kez olarak derinlemesine temizlenmesine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu işlemlerin çeşitli cihazlarla ve alanında deneyimli kişilerce yapılması oldukça önemlidir. Kadıköy cilt bakımı fiyatları bu konuda kişilere oldukça uygun seçenekler sunmaktadır. Siz de Kadıköy’de yer alan güzellik merkezimizi ziyaret ederek ihtiyacınız olan işlemler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Cilt Bakımının Sağladığı Yararlar Nelerdir?

Sağlıklı bir cilde sahip olmak, gerek estetik gerekse sağlık açısından oldukça önemlidir. Nitekim; vücutta bulunan kimi rahatsızlıklar cilt yüzeyinde meydana gelen çeşitli değişimlerle kendini göstermekte ve tedavi edilmedikçe yeterli bir sonuca varılamamaktadır. Bu noktada cilde olumsuz yönde etki eden faktörler ortadan kaldırılmalı ve düzenli bir cilt bakımına başlanmalıdır.

Cilt bakımı konusunda dikkat edilmesi gereken konuların başında cildin ihtiyacına yönelik uygulamaların yapılması gelmektedir. Bunun için bakım öncesinde kişilere özel detaylı bir cilt analizi yapılmakta ve uygun bakım seçenekleri sunulmaktadır. Her cildin analiz edilerek uygun işlemlerin yapıldığı cilt bakım türlerinden biri medikal cilt bakımıdır. Medikal cilt bakımı Kadıköy ve çevresinde oldukça popüler işlemdir. Cilde uygulanan çeşitli adımlar sonucunda tek seansta dahi gözle görülür sonuçlar alınmakta ve cilt tazelenmektedir.

Cilt Bakımı Fiyatları Ne Kadar?

Cilt bakım işlemleri; cildin derinlemesine temizlenmesine yardımcı olarak ihtiyaç duyduğu bakımı cilde sağlamaktadır. Bu noktada her cilt tipinin ihtiyacına yönelik uygulamalar belirlenmekte ve bu doğrultuda cilt üzerinde birtakım işlemler yapılmaktadır. Bu noktada cilt bakım fiyatları kişilerin ihtiyacına yönelik olarak değişiklik göstermektedir. Siz de kendinize özel cilt bakım fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız randevu talebinde bulunarak cildiniz üzerinde bir analiz yapılmasını talep edebilirsiniz. Analiz sonrasında cildinizin ihtiyaçları belirlenerek size bir fiyat bilgisi sunulacaktır.

Dermapen, Hydrafacial, Medikal Cilt Bakımı hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Detaylı bilgi ve randevu için bize burada ulaşabilirsiniz!⠀

Danışan Yorumları
Emine Yıldız
Gerek aldığım hizmet ve güler yüzlü yaklaşımlarından gerekse işletmenin temizliği ve personelin saygılı tutumundan çok memnunum. Med-İst mutlaka her ay uğradığım bir işletme. Lazer epilasyon, cilt bakımı, tırnak aradığım her şey burada. Zeliha hanım ve Murat bey e ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim kesinlikle başka yer aramayın :)Emine Yıldız

Emine Yıldız

Onur Kuruoğlu

Kaliteli, temiz ve güler yüzlü bir hizmet aldım. Kesinlikle tavsiye edebileceğim bir merkez. İçeri girer girmez zaten kalitesini hissedebiliyorsunuz. Gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz.

Onur Kuruoğlu

Bayram Dirik

5 seans cilt bakımı yaptırdım. Gayet memnun kaldım. Özellikle çalışanların ilgi ve alakası çok hoşuma gitti. Gayet güler yüzlü ve sempatikler

Bayram Dirik

Maha Mahmood

Best place to do facial. I’m glad I visited MED-iST. The staff are beyond helpful and friendly. I went with my mom and sister and had a fantastic experience and we are very happy with the results. Although we don’t speak Turkish they helped us greatly. Will definitely come back again!

Maha Mahmood

Veli Savun

Murat Bey ,Zeliha Hanım&ekibi işini severek yapıyorlar işlerinde rüştlerini ispatlamış ve ilgililer. Temiz bir işletme ,ulaşım açısından da rahat. Hizmetlerinden de çok memnun kaldım.

Veli Savun

Kübra Yılmaz

Kesinlikle tek adresim medist güzellik salonu 😍 işini gerçekten severek ve hakkıyla yapan tek yer yaptırmış olduğum lazer epilasyon ve derpamen işleminden öyle güzel sonuçlar aldım ki çok memnun kaldım ellerine emeğine sağlık 😍😘😘

Kübra Yılmaz

Hülya Kumcu

Tesadüfen görüp bilgi almak için girdiğim medist güzellik salonundan bir daha vazgeçemedim öncelik olarak lazer epilasyon icin başladim suan dermapen uygulamasıyla devam ediyoruz sonuclar gayet iyi Sultan hanımcım güler yüzün samimiyetin için çok teşekkür ederim iyiki tanıdım seni 🤗

Hülya Kumcu

Deniz Seyfi

Medist güzellik salonuna lazer epilasyon için gidiyorum İlk seansta bile fark etti çok memnun Zeliha Hanım çok ilgili ve bilgili biri iyi ki tanıdım yürekten teşekkür ederim 🌺

Deniz Seyfi

İlayda Doğan

Aslında ilk olarak ön bilgi almak için gelmiştim ama medist güzellik salonu o kadar ilgiliydi ki bir daha vazgeçemedim şimdi hem lazer epilasyon hemde cildim için geliyorum gelen asla pişman olmaz arkadaşlar

İlayda Doğan

Selda Beyza

Medist güzellik merkezini instagramda bir sayfada görmüştüm arastirdim sayfasına baktım müşteri memnuniyeti cok yüksek olduğunu gördüm benimde yüzümde sivilce çukurları lekeleri vardı uzun zamandır bunun araştırmasına girmişti Zeliha hanımın yanına giderek çok güzel sonuçlar elde ettik cildim eskisine göre daha iyi oldu öz güvenim yerine geldi iyiku tanıdım iyiki senin gibi işine sadik işini seven birisine denk geldim her şey için çok tesekur ederim iyi ki varsın 🥰❤

Selda Beyza

Emine Yağmur

Hijyenik ve konforlu bir salon. Girişte sizi güler yüzü ile karşılayan bir sahibi var. Kullanılan malzemeler en kalitelisinden seçilmiş. Asla ihtiyacınız olmayan işlemler yapılmıyor. Güzelliğe dair tüm cihazlar mevcut.
İşlem oncesi ya da sonrası kahvenizi içmeden bırakmazlar.
Hijyenik, konforlu, fiyatları makul, güvenli ve samimi hizmet almak için mutlaka uğrayın.

Emine Yağmur

Pınar Ulaş

Özellikle Zeliha hanım çok samimi ve güler yüzlü herkese tavsiye ederim. Çok güzel bir güzellik salonu şimdi ne kadar anlatsam size abartı gelir belki ama hizmeti kaliteyi yerinde görmenizi tavsiye ederim.

Pınar Ulaş

Büşra Sapancı

Lazer epilasyon için gitmiştim fakat dermapene de başladım gerçekten kendime yaptığım en guzel iyilik iyiki gelmisim

Büşra Sapancı

Miray Kılıç

Tereddüt etmeden gitmenizi öneriyorum. Cildime bu iyiliği yapıp burayı tercih ettiğim için de cok mutluyum 🦋

Miray Kılıç

Tuğçe Torun

Güler yüzlü gayet temiz ve ilgili bir yer kesinlikle herkes gitmeli

Tuğçe Torun

Ayşe Nur

Güzellik merkezinde bir numara ilgi mükemmel, hizmet kaliteli vaadlerin hepsini yerine getiriyor bir güzellik merkezinden daha ne beklenir ki ilgiyse ilgi kaliteyse kalite herşey için çok teşekkür ederim ☺️

Ayşe Nur

Müşteri Memnuniyetleri

Call Now Button