fbpx

Cilt Bakım ( Hydrafacial )

Cilt Bakım
Cilt Bakım

Cildimiz gerçekten de en değerli giysimiz. Bedenimizi dış etkenlere karşı bir kalkan gibi saran cildimizin vücudumuz için öneminin farkında olmalı ve ona iyi bakmalıyız. Bunu yaparken işin sadece estetik boyutunu değil, sağlık boyutunu da göz önünde bulundurmalıyız. Cilt Bakımı, yaş aldıkça oluşması kaçınılmaz deforme ve kırışıklık gibi problemlerin önüne geçmek açısından da önemli bir çözüm yolu olmaktadır.

Artık bulunduğumuz noktada, anormal iklim değişiklikleri, ultraviyole ışınlar, stres, sigara, beslenme bozuklukları ve maruz kalınan serbest radikaller gibi birçok etken yaş almamıza fırsat vermeden bizi bitkin, solgun, yaşlı gösterme ve hatta gerçek anlamda yaşlandırma potansiyeline sahip konumdalar.

Cildin ışıltısı, diriliği ve canlılığı genel sağlığımızı da yansıtan en önemli göstergelerdendir. Bu nedenle kadın erkek her bir bireyin, 20’li yaşlar itibariyle öncelikle sağlık, sonrasında da bakım ve koruma amaçlı olarak minimum ayda bir kez Cilt Bakımı yaptırması çok önemlidir. Çünkü insan derisi kendini 28 günde bir yenilemektedir.

Dermapen, Hydrafacial, Medikal Cilt Bakımı hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Detaylı bilgi ve randevu için bize burada ulaşabilirsiniz!⠀